Manažer Rudých ďáblů José Mourinho řekl, že po Paulu Pogbovi požaduje konzistenci a stabilitu jeho výkonů, především pak na trénincích. 

Pogba má za sebou nelehkou sezónu, kdy v jednom okamžiku ztratil pravidelný startovní post. Nicméně v Manchesterském derby minulý víkend podal výborný výkon a svými 2 góly zajistil Manchesteru United výhru 3-2.

Před nedělním utkáním na Old Traffordu, kde domácí hostí poslední West Bromwich, Portugalský manažer promluvil o Pogbovi. “Řeknu Vám přesně to, co jsem řekl jemu po zápase proti City – neočekávám od tebe, že budeš pokaždé mužem zápasu, neočekávám, že budeš každý týden skórovat 2 góly.

“Co ale očekávám je to, aby jsi byl na jisté úrovni více konzistentní.“Chci, aby si Paul – a myslím si, že je to stejná výzva, kterou si určil on sám – udržel jistou stabilitu ve svých výkonech a to neznamená, že bude mužem zápasu v každém utkání.

“Myslím si, že to je klíčem ke všemu. Udržet si úroveň a ta se pak v některých zápasech projeví… přesně tak jako proti City.

“Základem toho jsou ale tréninky během týdne. Během posledních 2, 3 týdnů jsem s ním spokojený.”

United čeká v neděli utkání proti Baggies, kteří sedí na posledním místě tabulky Premier League a očekává se tak 8. vítězství domácího týmu v řadě. Pokud prohrají, městští rivalové budou korunováni vítězi ligy.

Komentáře

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.