2 nejlepší trenéři podle Cesc Fabregase

0
Doba čtení: < 1 minuta

Španělský hráč přiznal, že měl ve své kariéře štěstí na jedny z nejlepších trenérů světa, přičemž dva z nich pro něj byli o to více vyjímeční. 

Cesc Fabregas jako dva nejlepší manažery, se kterými kdy spolupracoval, jmenoval Arsene Wengera a José Mourinha.

Současný záložník Monaca si ve své kariéře zahrál v Arsenalu, Barceloně a Chelsea, kde všude získal trofeje. S národním týmem Španělska pak v roce 2010 vyhrál Mistrovství světa a odnesl si úspěch i z Eura a to v letech 2008 a 2012.

Tento úspěch mají na svědomí mimo jiné právě i trenéři, což uznal i samotný hráč. “Měl jsem ty nejlepší manažery na světě, takže na nic si stěžovat nemůžu. 

Na otázku jednoho z fanoušků během Instagramového LIVE přenosu pak Fabregas musel dodat, kteří byli ti úplně nejlepší. Fabregas krátce odpověděl: “Wenger a Mourinho”.

Do tohoto výběru se tak nedostal bývalý trenér Barcelony a současný kouč Man City Pep Guardiola nebo Vincente del Bosque, který Španělsko dovedl k trofeji MS i Eura o dva roky později.

Nicméně Guardiolova absence zase tak překvapivá není, jelikož záložníkovi se během svého působení ve Španělsku nepodařilo předvádět ty nejlepší výkony i přesto, že na Camp Nou vyhrál 6 trofejí.

Guardiola – Fabregas tak měla k ideální kombinaci dost daleko, nicméně Španělovo srdce si následně získal José Mourinho v Chelsea.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..