7 tipů pro fotbalové sázkaře aneb s obezřetností a analýzou nejdál dojdeš

Na fotbal sází nesčetné množství lidí, jen málokdo ale dokáže své zisky dlouhodobě držet v plusu. Jste ten, komu se to daří? Pak se můžete svými radami podělit s ostatními v komentářích! Jste naopak ten, komu to nevychází, a chcete si nechat poradit? Pak jste tu správně! Sestavili jsme pro 7 tipů, jak na fotbalové sázení, s nimiž se můžete v dlouhodobém horizontu být v zelených číslech.

0
Premier League Brexit
Doba čtení: 2 minut(-y)
1. Peněžní limit

Pokud sázení neberete jen jako určitý druh zábavy a nedáváte do toho každý týden pár drobných, nýbrž to myslíte vážně, zvažte nejprve svou finanční situaci. Nejlepší je jasně si určit svůj bankroll – částku, s níž můžete hrát, respektive kterou můžete prohrát. Na jeden tiket byste pak měli vynaložit maximálně 2 % z onoho bankrollu.

2. Míň je víc

Řeč je v tomto případě o počtu událostí na jednom tiketu. Je samozřejmě z dlouhodobého hlediska podstatně výhodnější vsázet na méně utkání trochu větší sumu, než na velké množství příležitostí minimální částku. Uvádí se, že nejideálnější je mít na tiketu 2 až 5 zápasů.

3. Bez přehledu to nejde

Chcete-li být úspěšný, vsázejte výhradně na ty soutěže a zápasy, ve kterých se vyznáte, a u nichž máte nejlepší možný přehled. Jedině tak můžete vyzrát nad bookmakery, kteří často pokrývají nezvladatelné množství zápasů. A stejně tak můžete vyzrát nad sebou. Pokud pravidelně sledujete například českou ligu a Premier League, nedává moc smyslu sázet na soutěže v Itálii nebo krajský přebor na druhém konci republiky.

4. Klíčová je analýza

Aby se vám skutečně dařilo, je podobně jako třeba u fotbalového komentátora nezbytná dlouhodobá i krátkodobá příprava. Hledejte prověřené informace o jednotlivých klubech i hráčích a analyzujte si, jestli se vám daná sázka vyplatí, nebo není už příliš riziková. Významnými v tomto směru mohou být seriózní média, klubové weby, ale i sociální sítě, stejně jako analýzy na některých sázkařských webech. Každopádně platí, že nejlepší analýza je ta vlastní.

5. Sázejte u více kanceláří

Velice výhodné je mít sázkařský účet u většího počtu sázkových kanceláří. A nemusí nutně jít o všechny v zemi, stačí vybrat pár těch nejzavedenějších. Krom toho, že každá z nich čas od času umožňuje získat nějaké bonusy, které se rozhodně hodí, spočívá výhoda především v tom, že ať už budete chtít vsadit na cokoliv, vždycky můžete jít za tím nejvyšším kurzem.

6. Využívejte škálu příležitostí

Dávno jsou pryč doby, kdy se na kamenných pobočkách dávaly kurzy jen na výhru či remízu. S přesunem do online světa získalo kurzové sázení neomezené množství možností a dnes už si můžete vsadit de facto na všechno. To ovšem také dává větší příležitost sázejícím. Bookmakeři totiž zdaleka nemohou 100% pokrýt všechno, a tak je lze s dobrou přípravou „přechytračit”. U klasických sázek typu výhra domácích či počet branek toho příliš nevymyslíte, pokud se ale naučíte plně využívat všech možných příležitostí a s tím spojených skulinek u sázkovek, může to být dobrá cesta na sázkařské výsluní.

7. Sázejte live

Pokud ještě nevyužíváte live sázky, rozhodně s tím začněte. Právě u nich se totiž zpravidla objevují ty nejvýhodnější kurzy. Jak to? Live sázky pokrývají prakticky výhradně počítačové modely na základě nejrůznějších statistik a výpočtů. Lidské vnímání je ale jistě stále více, než bezduché výpočty.

A ještě jeden tip na závěr: pokud se sázením chcete teprve začít, neváhejte využít akční kódy k registraci u Tipsportu.

U hazardních her platí zákaz účasti osob mladších 18 let. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..