Doba čtení: < 1 minuta

Brankář Edouard Mendy se stává 7. letním podpisem Franka Lamparda za 22 milionů liber.

Kdo se stane brankářkou jedničkou Chelsea v nové sezóně?

Senegalský reprezentant s klubem ze Stamford Bridge podepsal pětiletou smlouvu a o své místo v bráně bude bojovat s Kepou a Willym Caballerem.

“Jsem šťastný, že se mohu připojit k Chelsea. Je pro mě snem stát se součástí takto vzrušujícího týmu a spolupracovat s Frankem Lampardem a celým jeho trenérským týmem. Těším se, že se setkám se svými spoluhráči a už se nemůžu dočkat, až začnu”, řekl na oficiálním webu Chelsea Mendy.

Tuto novou posilu si pochvalovala i ředitelka Londýnského klubu Marina Granovskaia: “Jakmila Petr Čech a náš technický tým Edouarda označili za toho nejvhodnějšího brankáře do našeho týmu, byl to jediný gólman, kterého jsme chtěli přivést. Edouard přichází po úspěšné sezóně v Rennes, je ambiciózní a v našem klubu ho srdečně vítáme.”

Všichni fanoušci Chelsea nyní budou důkladně monitorovat, zda se Mendy stane brankářskou jedničkou a nahradí tak kritizovaného Kepu.

Blues v loňské sezóně inkasovali 54 gólů v 38 zápasech Premier League a Frank Lampard tak bude doufat, že Mendy jim tento záznam pomůže v sezóně nové vylepšit.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..