Doba čtení: < 1 minuta

Tým Jürgena Kloppa utrpěl ve středu večer šokující porážku proti Atalantě v Lize mistrů 0-2, během po-zápasového rozhovoru si ale trenér opět neodpustil kritiku fotbalového rozpisu zápasů a zdá se, že i některým jeho vlastním fanouškům už to začíná lézt krkem. 

Červení se musí po středeční šokující prohře rychle vzpamatovat a připravovat se na výlet na jižní pobřeží, kde se v sobotu v poledne postaví Brightonu. A právě tento čas BT Sport vysílání Klopp označil za ‘zločin’.

Vítězství nad Atalantou by Liverpoolu zajistilo kvalifikaci do vyřazovací fáze Ligy mistrů. Nyní však Klopp nesmí nechat nic náhodě a připravit svůj nejlepší tým i na další úterý, kdy hostí Ajax. A právě tato promarněná příležitost vedla některé fanoušky Liverpoolu k názoru a naději, aby trenér Reds konečně přestal za špatné výsledky vinit pouze fotbalový rozvrh.

Jeden z příznivců Reds na Twitteru napsal: “Klopp by měl za dnešek vinit jen sebe. Nechci ho poslouchat stěžovat si na to, kolik zápasů musí odehrát, když měl dnes šanci zajistit si poslední dvě utkání ve skupině bez nutnosti odehrát výsledek.”

A i když s tímto názorem souhlasila řada dalších fanoušků, něco na tom bude. Zranění napříč všemi kluby, ale především v Liverpoolu, se sbírají a trenéři se každý den modlí, aby nepřibylo další. Druhá strana mince ale ukazuje, že televizní společnosti kluby, včetně Liverpoolu, živí. Je tak nebezpečné kousat ruku, která vás dává potravu.

Boss má ale pravdu v tom, že často, když Liverpool hrál ve středu večer a následoval další zápas v sobotu v poledne, utrpěl neslavné prohry jako například s West Hamem (2-0, 2016), Swansea (2-3, 2017) či Wolves (1-2, 2017). Nebylo to ale vždycky tak černé. S Chelsea (2015), Norwichem (4-5) nebo Bournemouthem (4-0) vyhráli.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..