Adam Januzah říká, že lidé by měli Davidu Moyesovi a jeho úspěchu ve West Hamu věřit. 

Belgický záložník prožil pod Davidem Moyesem svůj debut v barvách Manchesteru United v říjnu 2013 a skóroval 2 nezapomenutené góly proti Sunderlandu.

Když Moyes přišel na Stadion Of Light, podepsal Januzaje na roční hostování, ale sezóna skončila zoufale a Černé kočky byly z Premier League vyřazeny.

V úterý byl Moyes oficiálně oznámen jako nový manažer West Hamu a jeho jmenování mnoha lidem radost nepřineslo. Nicméně Januzaj je se svým bývalým manažerem spokojený: „Je to dobrý trenér“ řekl.„Je jasné, že to pro něj také nebylo snadné. Ale jsem za něj šťastný, protože je West Ham velký klub a doufám, že vše pro něj bude pracovat jen v tom pozitivním směru.

„Rád hraje dobrý fotbal. Někdy to není snadné, záleží na týmu. Lidé mu ale musí věřit. Podívejte se, co všechno dokázal v Evertonu. A po jak dlouhou dobu.“

Januzaj během 5 leté kariéry v United odehrál 50 zápasů a v létě se připojil k Real Sociedad. Život i fotbal si v La Lize velmi užívá. „Už ve 22 letech jsem se toho hodně naučil a prošel jsem si dobrými a horšími časy, to je fotbal. Ale vždycky jsem se snažil být hráč s pozitivním myšlením.

„Soustředím se na Real, jsem velmi šťastný a daří se mi. Dostávám se zpátky do své nejlepší fyzické, psychické i technické formy.“

 

U FORTUNY mohou vsázet jak čeští tak i slovenští sportovní fanoušci.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..