Doba čtení: 2 minut(-y)

O Ainsley Maitland-Nilese se začal zajímat španělský celek a očekává se, že s otevřením zimního přestupového okna pro něj podá nabídku. 

No a zájemcem není nikdo jiný, než Atlético Madrid. Ti tohoto univerzálního obránce monitorují už posledních 12 měsíců.

Madriďané navíc mají další problém a to 10ti týdenní zákaz Kierana Trippiera, který porušil pravidla sázení a Atlético, které sedí v čele tabulky La Ligy, bude muset situaci co nejdříve vyřešit. A rozhodne se tak s nabídkou otestovat Londýnské Kanonýry.

Atlético Madrid je ve skvělé pozici a má tak obrovskou příležitost získat ligový titul teprve podruhé v posledních 25 letech. Je proto jasné, že aby o tak výhodnou pozici nepřišli, budou muset svou defenzivní linii posílit.

FIFA navíc ve čtvrtek potvrdila, že Trippierův zákaz se vztahuje na všechny soutěže. To znamená, že Atléti si bez něj bude muset poradit v celkem 13-ti zápasech.

Ainsley Maitland-Niles je jedním z mála pozitiv v letošní sezóně Arsenalu, který sedí na 15. místě tabulky. Navíc jen 4 body nad sestupovou zónou.

Už v létě se Maitland-Niles přiblížil k odchodu z Emirates stadionu, když pro něj podali £20-ti milionovou nabídku Wolves. Arsenal se ale na poslední chvíli rozhodl, že si 23-letého hráče ponechá.

Ten si v této sezóně zahrál už v 16 zápasech a jako jeden z mála se za své výkony dočkal pozitivního hodnocení nejen ze strany expertů, ale i fanoušků.

V září mu jeho hra vynesla povolání i do národního týmu Anglie a mladý hráč si je tak zajisté dobře vědom, že potenciální přestup do Madridu by mu mohl jeho místo v reprezentaci utvrdit. Především s blížícím se Eurem.

S Arsenalem má podepsanou smlouvu do roku 2023 a dalším velkým lákadlem by pro něj mohla být nabídka vyšší mzdy. Ta současná totiž činí 35,000 liber týdně.

Myslíte si, že by měl v případě nabídky Ainsley Maitland-Niles přestoupit?

 

 

🏠 Domů

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..