Doba čtení: < 1 minuta

Alexis Sanchéz popřel informace o tom, že mu Thierry Henry poradil, aby opustil Arsenal a připojil se k Manchesteru United. 

Chilský forward ukončil svou 3,5 letou kariéru na Emirates a v pondělí se stal hráčem Manchesteru United v rámci výměny za Henrikh Mkhitaryana. 

Krátce po dokončení dohody napsal: “Pamatuji si na den, kdy jsem se bavil s Henrym, legendou Arsenalu, který vystřídal kluby ze stejného důvodu a dnes je řada na mně.”

Nicméně ve středu ráno potvrdil, že Henry, který v roce 2007 opustil Arsenal pro Barcelonu, nepodpořil jeho rozhodnutí Emirates opustit. “Chci vyjasnit jednu situaci a to tu, že Henry mi nikdy neřekl, abych klub opustil, bylo to mé osobní rozhodnutí” napsal Sachéz na Twitteru. 

“On MILUJE tento klub a bylo by hezké, kdyby se jednoho stal manažerem Arsenalu.”

Henry o den dřívě také využil sociální média k tomu, aby potvrdil, že se Sanchézem o přestupu do Manchesteru United nemluvil. Na Twitteru napsal: “Vím, že toto nemusím většině fanoušků Arsenalu vysvětlovat, ale i napříč spekulacemi jsem A. Sanchézovi neřekl, aby Arsenal opustil. Neměl jsem nejmenší tušení, že podepíše pro Man Utd až do té doby, kdy jsem to viděl v novinách stejně tak jako vy.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..