Ancelotti potvrdil, že Rodriguez si kvůli poranění varlete o víkendu nezahraje

0
Doba čtení: < 1 minuta

Everton v neděli čeká výlet na St. James’ Park, kde se postaví domácímu Newcastle United, bude si ale muset poradit bez Jamese Rodrigueze.

Tým Carla Ancelottiho zaznamenal minulý týden svou první prohru v této sezóně a to proti Southamptonu 2-0. Nicméně ani ta nic nezměnila na tom, že ještě stále sedí v čele tabulky Premier League.

TABULKA

Rodriguez si v zápase proti Saints zahrál celých 90 minut, i když trenér Ancelotti před tímto utkáním zpochybnil jeho kondici.

Nyní ale italský boss potvrdil, že proti Strakám si tentokrát nezahraje a důvodem je, jak už jsme Vás informovali v pátek, poranění varlete. To si odnesl z Merseyside derby, které se odehrálo 17. října.

Kolumbijský reprezentant proti svým rivalům Liverpoolu sice odehrál celých 90 minut, během střetu s Virgilem van Dijkem si ale pohmoždil varle.

“Rodriguez má menší problém a proto si v tomto zápase nezahraje. Pro ten další ale už bude k dispozici”, řekl Ancelotti.

Svůj život na Goodison Parku ale bývalý hráč Realu Madrid započal skvěle a jeho dopad v prvním týmu byl okamžitě znát. V 7 odehraných zápasech se mu podařily vstřelit 3 góly, k nim přidal i čtyři asistence. Everton jej letos v létě podepsal za částku 20 milionů liber.