andy carroll newcastle

Andy Carroll říká, že chce ve West Hamu zůstat, ale přiznává, že hraje pro svou budoucnost, jelikož mu jeho kontrakt vyprší na konci této sezóny. 

Útočník, který v neděli oslavil 30. narozeniny, skóroval od dubna 2018 svůj první gól a to v zápase Hammers proti Birminghamu 2-0 v rámci FA Cupu.

Zatímco Carrollova smlouva na Londýnském stadioně vyprší už v červnu tohoto roku, West Ham má možnost prodloužit jeho setrvání o dva roky a to díky klauzuli v jeho smlouvě. A Carroll říká, že dělá vše pro to, aby přesvědčil klub, aby tak udělali.

“Samozřejmě, že chci zůstat. Ale hraji fotbal a není to něco, o čem bych nějak více přemýšlel. 

“Ano, chci zůstat a chci novou smlouvu, ale nemohu nad tím přemýšlet každý den. Chci jen na hřišti využít každou šanci, kterou dostanu.

“Mám ve smlouvě klauzuli o 2 letém prodloužení, takže uvidíme, co se stane. Zbývá mi zahrát si pár dalších zápasů jako byl ten sobotní a jak trenér říká, musím jej zaujmout kdykoliv mi dá šanci.”

Carrollův hrací čas na hřišti byl limitován zraněním, tím posledním byl kotník, který jej udržel mimo hru až do listopadu. A 30ti letý hráč přiznal, že jej to poznamenalo hlavně psychicky. “Je to těžké, samozřejmě. 

“Musíte se s tím smířit a mí spoluhráči i zaměstnanci klubu byli fantastičtí. Hodně mi pomáhali. Je také důležité mít kolem sebe dobré přátele a rodinu. 

“Má přítelkyně říká, že jsem otravný, i když nejsem zraněný. Je to pro ni náročné, takže ji chci poděkovat, stejně tak jako všem v klubu.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.