arnautovič
Doba čtení: < 1 minuta

West Ham United je ochoten akceptovat ‘otřesnou nabídku’ pro Marka Arnautoviče, který v klubu spálil všechny mosty a všichni se ho chtějí zbavit, řekl zdroj Sky Sports News.

West Ham před pár dny odmítl nabídku 19,7m liber za 30ti letého Rakušana, která měla být ze strany čínského Shanghai SIPG. Právě tuto nabídku klub shledal ‘urážející’.

Nicméně Londýnskému celku ale dochází s Arnautovičem trpělivost především poté, co jeho bratr uvedl, že jej klub ‘využívá’.

Nyní se ale zdá, že konec toho kontroverzního hráče v Anglii se přeci jen blíží ke konci. Reportér Kaveh Solhekol řekl: “Mluvil jsem s několika seniorskými představiteli West Hamu a zeptal jsem se jich, zda ‘je v pořádku, že napíšeme, že dohoda pro Arnautoviče byla dojednána? Slyšeli jsme, že to bude oznámeno během 2 dní.”

“Poslal mi jen odpověď s textovou zprávou ‘ano, pro nás otřesná dohoda, ale manažer, zaměstnanci a hráči jej v klubu už nechtějí’. 

“Zoufale se jej chtějí zbavit, takže jsme ochotni přistoupit na takovou dohodu.”

Arnautovič podepsal v lednu prodloužení své smlouvy, která mu zvýšila plat na 120,000 liber týdně se £40 milionovou klauzulí, která vypršela 14. června.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..