Doba čtení: < 1 minuta

Arsenal plánují přistoupení na požadavky Atlética Madrid a za záložníka Thomase Parteyho jsou ochotni zaplatit výši jeho výstupní klauzule 45 milionů liber.

Partey je s Gunners spojován celé léto a i přesto, že právě částka £45m byla hlavní překážkou, Kanonýři doufají, že se jim před uzavřením přestupového okna uvolní jak místo v týmu, tak i finanční prostředky.

Matteo Guendouzi se blíží k přestupu do Herty Berlín na hostování, Lucas Torreira zase do Atlética Madrid. Arsenal i nadále jedná s Bayer Leverkusenem o podpisu Seada Kolašinace a stejně tak jsou otevřeni nabídkám pro Sokratise. Pro Mesut Ozila, jehož budoucnost trenér Mikel Arteta před nedávnem zpochybnil, žádné zájemce nenašli.

Arteta o víkendu řekl, že Arsenal pracuje tvrdě na tom, aby dokončili všechny rozjednané dohody a naznačil, že je čeká rušných pár dní.

O spojení Gunners a Parteyho nyní promluvil reportér Sky Sports News Dharmesh Sheth. “Podívejte, celé přestupové okno jsme věděli, že Arsenal chce záložníka. Jedno jméno, které ze spekulací nikdy nezmizelo, bylo Thomase Parteyho. 

“Zajímají se o něj dlouhodobě a jedinou překážkou byla jeho cena. To, že Atlético o ní odmítá vyjednávat, už Arsenal pochopil a znovu se tak rozhodli o něj zabojovat. Očekává se, – není to 100% -, ale očekává se, že výstupní klauzuli zaplatí.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..