Doba čtení: < 1 minuta

Tottenham v posledních dnech jedná se Saint-Etienne o podpisu obránce Williama Saliby, který ale zaujal i jejich největší rivaly Arsenal. 

Gunners nabízejí dohodu, která by pro Salibu znamenala, že se pro příští sezónu vrátí do francouzského klubu na hostování, což znamená, že pokud St. Etienne akceptuje obě nabídky, poslední slovo bude mít hráč.

Arsenal za jeho podpis nabízí 27 milionů liber a francouzský celek by tak získal 18ti letého obránce i pro příští sezónu tak, jak na tom trvají.

Prezident klubu Roland Romeyer před pár dny řekl: “Zůstane v klubu. 

“Je to nutná podmínka, která musí být splněna pro to, abychom dospěli k dohodě o jeho přestupu. Je to také Williamovo přání.”

Spurs se ale pro podpis Saliby, jehož smlouva běží až do roku 2023, vrátili a doufají, že na poslední chvíli zmaří jeho přestup na Emirates stadion.

Tyto novinky přicházejí poté, co se Tottenham sešel s italským Římem, se kterým jednají o přestupu středního obránce Toby Alderweirelda. Ten může sever Londýna opustit za 25 milionů liber a to ještě během následujících 2 týdnů. Tak dlouho totiž bude platná jeho výkupní klauzule.

Na druhé straně kapitán Gunners Laurent Koscielny čelí disciplinárnímu trestu za to, že se odmítl zúčastnit předsezóny Arsenalu ve Spojených státech.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

  1. […] V sobotu jsme Vás informovali o tom, že se Arsenal blíží k zajištění si podpisu Williama Sal…, nicméně ten by se měl na příští sezónu vrátit zpět do St Etienne na hostování. Dohoda ale může být zkomplikovaná zájmem Tottenhamu, který s francouzským celkem také jedná, tudíž v případě, že klub obě nabídky přijme, rozhodnutí bude na hráči. […]

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..