Arsenal si v nedělním zápase s Leeds United bude muset poradit bez záložníka Thomase Parteyho, kterého stále trápí svalový problém. 

27-letý hráč si zranění přivodil v prohraném zápase 3-0 v rukách Aston Villy těsně před reprezetační přestávkou. Právě kvůli tomu nemohl odcestovat do národního týmu Ghany, která hrála kvalifikační zápasy v rámci Afrického poháru národů.

Kanonýři se tak musí s jeho absencí vypořádat i pro venkovní klání na Elland Road. Na svých oficiálních stránkách seeverolondýnský klub napsal: „Thomas byl během poločasu s Aston Villou vystřídán kvůli napětí v levém stehně. 

„Stále jeho stav posuzujeme, ale pro víkendový zápas nebude k dispozici a bude i nadále pokračovat v rehabilitaci.“

Partey ale není jediným hráčem, který bude Mikelu Artetovi chybět. Koronavirus zabránil dalším dvěma fotbalistům a to Mohamedu Elnenymu a Seadu Kolašinaci. Arsenal ve zprávě uvedl: „Mohamed Elneny se během reprezentační přestávky v Egyptě pozitivně testoval na covid-19. Je bez příznaků a dodržuje protokoly a nařízení. O víkendu proto není k dispozici.“

Pokračovali i Seadem Kolašinacem: „Během reprezentační přestávky v Bosně a Hercegovině se pozitivně testoval na covid-19. Ani on nemá příznaky a následuje všechna potřebná nařízení.“

Arsenal dále odhalil, že zdravotní stav Pabla Marho a Gabriela Martinelliho se pomalu zlepšuje. Marí, který si v červnu přivodil zranění vazu, se pomalu vrací zpátky do tréninku a Brazilský forward Martinelli by se mohl vrátit už během několika málo týdnů.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..