Doba čtení: 2 minut(-y)

Obránce Blues je smutný, že jeho kamarád a spoluhráč v jedné osobě je na odchodu, ale myslí si, že by ho každý měl ocenit za to, jak upřímný byl ohledně spekulací o přestupu.

Cesar Azpilicueta doufá, že Eden Hazard bude i nadále vyhrát trofeje, i když se přesune do Realu Madrid.

Belgická superhvězda, která ve finále Evropské ligy dvakrát skórovala, po zápase oznámila, že se pravděpodobně jedná jeho poslední zápas v dresu Chelsea.

Londýnský klub žádá za služby tohoto hráče přibližně 130 miliónů €, i když údajně oficiální nabídka ze strany Realu Madrid ještě nepřišla.

Nicméně teď už se jen čeká na Hazardův vysněný přestup na Santiago Bernabeu a Azpilicueta si myslí, že bývalý hráč Lille, bude předvádět skvělé výkony kdekoliv.

“Bylo by velmi smutné, kdyby odešel,” řekl Azpilicueta. “Je to úžasný člověk, skvělý hráč. Je nesmírně důležitou součástí našeho týmu. Velmi dobrý přítel a je mi hodně blízký.

“Přijeli jsme sem před sedmi lety společně z Francie, když odejde, tak budu velmi smutný.

„Upřímně řečeno, momenty, které musel zvládnout, byly těžké. Vždy si stál za tím, že nepodepíše pro jiný anglický klub a to i když měl mnoho nabídek.

„Nikdy nebyl sobecký člověk. Vždycky o přestupu do Realu Madrid snil a uvidíme, co se stane. Ale myslím si, že byl až do posledního dne upřímný.

„To je důvod, proč ho fanoušci milují, protože nikdy nehrál kvůli tomu, aby se zalíbil jiným klubům nebo lepšímu kontraktu. Vždycky ze sebe dává to nejlepší.

„S klubem má dobré vztahy a je v něm také spokojen. Je to ale pro něj samozřejmě velká příležitost. Byl pro nás důležitý a doufám, že bude vyhrávat trofeje i v Realu Madrid.“

Tento krok by pro Hazarda znamenal šanci si zahrát pod jeho idolem Zinedinem Zidanem a reprezentovat jeden z nejlepších klubů na světě.

Odchod nemine ani Gary Cahilla a Azpilicueta jej proto po finálovém zápase Europa League vyzval, aby v Baku zvedl trofej i on. “Byl to skvělý moment,” dodal. “Jsem s výkonem našeho týmu velmi spokojený. Ukázali jsme skvělý charakter a nakonec získali i trofej.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..