Bale a Thiago jsou v Anglii, kde dojednají přestupy

0
gareth bale
Doba čtení: 2 minut(-y)

Gareth Bale dnes dorazil do tréninkového komplexu Tottenhamu, kde dokončí svůj přestup z Realu Madrid, Thiago naopak nasedl na letadlo směr Manchester a dojedná dohodu s Liverpoolem, který tak již brzy přivítá svou druhou letní posilu. 

Bale podstoupil zdravotní testy ve čtvrtek v Madridu a v pátek ráno odcestoval společně se Sergio Reguilónem do Londýna. Právě levý bek je další posilou Spurs, kteří za něj Realu Madrid zaplatí až 32 milionů liber. S Kohouty pak podepíše pětiletou smlouvu. Zdravotní testy také absolvoval v hlavním městě Španělska společně se svým spoluhráčem Balem.

Tottenham za Velšana zaplatí celkem 20 milionů liber, kde je zahrnuta mzda i poplatky za sezónní hostování.

Je také pravděpodobné, že Bale a Reguilón splní požadavky, které jim umožní vyhnout se po svém příjezu do Londýna karanténě.

thiago alcantara
thiago alcantara

Thiago Alcantara podepíše s Liverpoolem 4-letou smlouvu a Bayern Mnichov za jeho odchod dostane 20 milionů liber + 5m v bonusech. Španělský záložník oblékne dres s číslem 6.

Jeho přestup na Anfield byl opřen spekulacemi o tom, že pokud si Reds jeho podpis zajistí, budou muset prodat některého ze svých hráčů. Nejčastěji se pak mluvilo o Ginim Wijnaldumovi, který přilákal zájem ze strany Barcelony. Důvodem měla být především finanční stránka. To ale vyvrátil Jurgen Klopp na páteční tiskové konferenci. “Pokud Thiaga podepíšeme, nebude to mít žádný negativní dopad na budoucnost našich hráčů.

“Nikdo nebude muset odejít jen proto, že někdo nový přijde. Tak to není. Někdy nakoupíte předtím, než prodáte a někdo naopak. Existuje mnoho různých scénářů. 

“Někdy to vyrovnáte jiným způsobem, ale je pravdou, že u nás platí ‘co si vyděláme fotbalem, to na něm i utratíme’.”

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..