Bale do United? Existuje šance!

3
gareth bale
Doba čtení: < 1 minuta

Manchester United monitoruje situaci Garetha Balea a je otevřen jej přivést na hostování v případě, že dohoda s Borussií Dortmund o Jadon Sanchovi ztroskotá. 

Sancho zůstává i nadále prioritou číslo 1 a i přesto, že podmínky přestupu jsou se samotným hráčem a jeho agentem domluveny, problémem i nadále zůstává dohoda s bundesligovým klubem. Ti za jeho podpis požadují částku 108m liber a nemají v plánu z ní ustoupit.

United tak zvažuje další možnosti v případě, že Sancho v příští sezóně zůstane v Německu a jednou z alternativ je i Gareth Bale. Toho by mohli přivést na hostování, zatímco by k němu podepsali dalšího mladého hráče.

Bale je odhodlán ze San Bernabeu odejít, o čemž promluvil i před pár týdny. Více si můžete přečíst tady.

O jeho potenciálním přestupu na Old Trafford promluvil reportér Sky Sports News James Cooper: “Jadon Sancho se stále projednává, ale v Manchesteru jsou vidiny celkem ponuré.

“Nemyslím si, že se situace vyvíjí tak, jak by si United přál. Dortmund si stále stojí za svým a nechtějí ze své požadované ceny ustoupit. 

“Na začátku léta jsem řekl, že nevidím scénář, kdy by Man United vypsal šek na 100 milionů liber a to je tím problémem. 

“Nechtějí to udělat a nejsou ani v pozici, kdy by mohli. 

“Proto se porozhlížejí po nových alternativch a strategii. Plán B je přivést na hostování zkušeného hráče a k němu pár mladíků, kteří by se od něj učili. 

“Gareth Bale je pro United rozhodně jednou z možností. Sedne požadavkům a pokud jim nevyjde Sancho, rádi by ho přivedli, ale spíše jen na hostování.”

 

🏠 Domů

3 komentáře

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..