Doba čtení: < 1 minuta

Jurgen Klopp vyvrátil spekulace ohledně přestupu Garetha Balea do Liverpoolu a řekl, že potřebují tým před individuálními hráči. 

Hvězda Realu Madrid Gareth Bale by měl San Bernabeu v létě opustit poté, co trenér Bílého baletu Zinedine Zidane přiznal, že by bylo nejlepší, kdyby Velšan odešel (celý článek tady).

Bale je spojován s lukrativním přestupem do Čínské superligy, ale v případě, že by byl nějaký zájemce ochoten zaplatit jeho vysoké mzdy, preferoval by setrvání v Evropě.

Před pár dny bývalý zíáložník Reds Paul Ince uvedl, že by to měl být Liverpool, který by se porozhlédl po možnosti Garetha Balea podepsat, nicméně Klopp řekl, že je více než spokojený se svým stávajícím týmem, který má.

Před zápasem se Sporting Lisabonem, který skončil remízou 2-2, Klopp řekl: “Tihle fantastičtí hráči mají někdy zvláštní nápady. Všechny je hluboce respektuji, ale takové věci pravděpodobně říkají jen proto, že se jich někdo zeptá. 

“Bale je stále hráčem Real Madridu a bude to bezesporu drahé s vysokými mzdami. 

“Je to skvělý fotbalista, mám jej velmi rád, ale není to o něm. Musíte vytvořit tým. Tým není kolekcí nejlepších individuálních hráčů, ale takových, kteří  spolupracují společně.

“Liverpool je dlouhodobým projektem. Náš tým je skvělý. Čekají nás nelehké situace? Určitě ano. To stejné ale nastane i když do týmu přivedeme jednoho nebo dva nové hráče. Neříkám, že jsme už na trhu skončili, ale lidé nemyslí na to, které hráče už v týmu máme. 

“Někdy musíte situaci uklidnit, platit složenky, mít normální život a žít ve starém domě předtím, než si postavíte nový.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..