Craig Bellamy si myslí, že se jeho krajan Aaron Ramsey rozhodl odejít z Arsenalu a v létě jej tak zdrama získá jiný anglický klub. 

Již před několika týdny jsme Vás informovali o tom, že se jednání o nové smlouvě mezi Ramseym a jeho klubem rozpadla a Kanonýři by o něj mohli v létě zdarma přijít. Bellamy po boku Ramseyho hral v pozdější fázi své kariéry a myslí si, že záložník se rozhodl pro novou výzvu.

“Myslím, že už jej ztratili – už je dávno pryč” řekl v pořadu The Debate na Sky Sports.

“V lednu nebo v létě určitě odejde. Před 4 či pěti lety o něj stál každý klub – Manchester City i Barcelona. Je na čase, aby se posunul dál. Uvědomuje si, že několik hráčů v Arsenalu zůstalo dlouho a nepodařilo se jim naplnit jejich potenciál. 

“Je to ohromný hráč, kterého potkalo mnoho zranění. 

“Unai Emery by pro něj byl skvělým trenérem, ale on potřebuje změnu. Pokud odejde zadarmo, bude mít větší šanci se dostat do top klubů.”

Arsenal se tak dostal do další ságy okolo hráčských kontraktů, kterým jsme byli v poslední době svědky. Alexis Sanchéz, Mesut Ozil a nyní i Ramsey. Začíná se tak spekulovat o tom, zda je strategie, kterou při jednáních používají, ta správná.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Přidejte si stránku k Oblíbeným ⭐

Komentáře

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.