Po kontroverzní remíze Strak 1-1 proti Wolves řekl Rafael Benítez, že slovenský brankář Dúbravka musí být daleko silnější.

Haydenův gól v 56. minutě zápasu otevřel na Molineux stadioně skóre a poslal Straky do vedení. Newcastle se tak přiblížil ke třetí výhře v posledních pěti zápasech, ale gól domácích v 95. minutě se nakonec postaral o remízu.

Willy Boly se střetl s Martinem Dúbravkou ve vzdušném souboji a jako vítěz nakonec vyšel právě 28 letý Francouz. Benítez následně přiznal, že jeho tým měl lépe bránit.

“Míče tohoto typu můžete zvládnout daleko lépe – stačí jej odrazit a je hotovo. Záznam jsem moc dobře neviděl, ale jasně to ukázalo, že musíme bránit daleko lépe.

“Víme, že jsme v Anglii a hráči do soubojů s brankáři chodí normálně, takže ti na to musí být dostatečně silní a přípravení.”

Newcastle tak v současné době sedí na 16. místě tabulky, jen bod před sestupovou zónou.

“Jsme zklamaní” pokračoval Benítez. “Věděli jsme, že to nebude snadný zápas, ale pomalu a jistě jsme získávali kontrolu.

“Pak jsme skórovali a oponenti začali vechno měnit. Stále jsme se ale míče nevzdávali. Už jsme si mysleli, že jsme  body získali, takže je přirozené, že je to zklamání. Ale to je fotbal.”