Záložník Manchesteru City Bernardo Silva přiznal, že si hráči jeho týmu mysleli, že jim už liga unikla.

Tým Pepa Guardioly se po středeční výhře nad Evertonem dostal poprvé po dvou měsících na vrchol tabulky. Nicméně sedí nad Liverpoolem, který má navíc zápas k dobru, jen díky lepšímu gólovému rozdílu.

“Stále jsme mistry a víme, co musíme udělat pro to, abychom vyhráli” řekl Silva.

Portugalský reprezentant byl v této sezóně City jedním z nejlepších hráčů.

“Před pár dny jsme si mysleli, že nám liga unikla. Nyní jsme v její čele, i když je to jen proto, že jsme hráli jeden zápas navíc. 

“Je dobré být zpátky v závodu o titul a uděláme to nejlepší pro to, abychom vyhráli zbývající zápasy  a odvedli  dobře naši práci. To je nyní to nejdůležitější.”

Ještě před pár dny City hrozilo, že se za Liverpoolem propadnou o 7 bodů a to poté, co prohráli zápas proti Newcastle. Ale následujícíc remízy Reds proti Leicesteru a West Hamu společně s dalším vyhraným zápasem City rozdíl snížily.

City stále bojuje na všech 4 frontách – v FA Cupu je čeká Newport, v Carabo Cupu zase Chelsea a v Lize Mistrů Schalke. A to vše do konce měsíce. “Podle mého názoru to není problematické – především tehdy, kdy máme tým jaký máme. 

“Pokud nás nepotkají zranění, myslím, že se s tím dokážeme poprat bez problému. Je dobré, že před sebou máme mnoho zápasů, protože to znamená, že bojujeme o všechny trofeje” dodal Bernardo Silva.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.