Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Leeds United Marcelo Bielsa uvedl, že by byla chyba, kdyby svým hráčům zakázal tak ambiciózní fotbal, který předvedli v prvních dvou zápasech Premier League, a který ho v klubu proslavil, i přesto, že během nich inkasovali celkem sedm gólů. 

Svůj život v nejvyšší anglické lize Leeds započali ve velkém stylu a to proti mistrům Liverpoolu, které potrápili. Nakonec to ale na vítězství nestačilo, i když to bylo pěkné drama. Reds ale vyhráli a to výsledkem 4-3.

Sobotní durhý zápas PL si zahráli se svými kolegy z Championship Londýnským Fulhamem, který porazili 4-3. Na to Bielsa reagoval: “Musíte pokračovat ve věcech, které vás udělaly úspěšným raději, než držet hráče za míčem. Je chyba myslet si, že bychom měli přestat dělat to, co nám tak pomohlo.”

Trenér Leeds ale přiznal jisté defenzivní obavy, především pak chyby, které za stavu 4-1 Fulhamu dovolily snížit skóre na konečných 4-3. “Máme obavy. Rozhodně se zaměříme na to, proč se tyto chyby staly.”

Bielsovi se nelíbily ani komentáře reportérů, kteří naznačili, že nový obránce Robin Koch a kapitán Liam Cooper potřebují více času na sehrání se a vytvoření silného defenzivního dua. “Nemyslím si, že je to otázka času. Co jste viděli, že si myslíte, že když spolu budou hrát déle, budou fungovat lépe?”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..