gareth bale

Zástupci Garetha Balea jednají s Tottenhamem o potenciálním hostování svého klienta na Tottenham Hotspur stadionu. 

Gareth Bale se netají svým přáním odejít z Realu Madrid. Před mezinárodní přestávkou přiznal, že je návratu do Premier League otevřen. “Pokud by zájem ze strany klubů PL byl, bylo by to něco, o čem bych určitě přemýšlel. 

“Uvidíme, co se stane. V přestupovém oknu zbývá ještě dost času, stejně tak i v několika příštích. Jen čas nám ukáže, ale myslím si, že důvodem toho všeho je, že rozhodnutí leží v rukách Realu Madrid.“

Španělští mistři v čele s jejich trenérem Zinedine Zidanem jsou ochotni nechat Velšana odejít a vyjednáváním o dohodě jsou otevřeni.

Podle posledních informací to vypadá, že Bale by preferoval návrat do svého bývalého klubu Tottenhamu, kde strávil 6 let. Real Madrid však vyjednává nejen s nimi, ale i s dalšími kluby Premier League, žádná oficiální dohoda nicméně zatím uzavřena nebyla.

Před pár dny jsme Vás informovali i o tom, že existuje velká šance na Baleův přestup do Manchesteru United. To v případě, že se Rudým ďáblům nepodaří zajistit podpis Jadona Sancha z Borussie Dortmund. Ta totiž nechce ustoupit z požadované ceny 108 milionů liber, Manchesterský celek ji ale odmítá zaplatit.

Návrat Garetha Balea na Ostrovy tak vypadá dost realisticky, i když by se pravděpodobně jednalo pouze o hostování. Jak u potenciálního přestupu do Tottenhamu, tak i Manchesteru United.

Oba anglické kluby navíc s Realem Madrid jednají i o podpisu levého obránce Sergia Reguilóna.

Spurs by pak rádi přivedli nového útočníka a jendím ze jmen je i to Basa Dosty z  Eintrachtu Frankfurt. To je podle mnohých naprostou prioritou, jelikož útok Spurs potřebuje posilu. Především pak zálohu pro Harryho Kanea. To potvrdil i trenér José Mourinho před zápasem s Evertonem.

Portugalský kouč již do týmu Kohoutů přivedl Matta Dohertyho a P-E Hojbjerga za celkovou sumu 30 milionů liber, zdarma se k nim pak připojil i anglický brankář Joe Hart.

 


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..