bobby duncan
Doba čtení: < 1 minuta

Liverpool se brání proti prohlášení agenta jejich mladého hráče Bobby Duncana, který prohlásil, že jej v klubu ‘šikanují a psychicky ničí’. 

Saif Rubie řekl, že jeho klient chyběl pro pondělní zápas do 23 let proti Southamptonu kvůli tomu, že měl ‘vážné psychické problémy, které zavinil veškerý stres, který na něj klub vytváří’.

18ti letý hráč si chce zajistit odchod z Liverpoolu, ten ale odmítl dvě hostující nabídky ze strany dánského FC Nordsjaellandu i italské Fiorentiny.

V prohlášení agent Duncana Rubie kritizoval sportovního ředitele klubu Michaela Edwardse i klubovou radu s tím, že jeho klientovi zabraňují v odchodu. “Bobby ze svého pokoje nevyšel už 4 dny a už nikdy se do Liverpoolu nevrátí. Mou jedinou starostí v současné době je jeho psychický stav.”

Na to Liverpool odpověděl prohlášením: “Liverpool Football Club si je vědom a zklamán komentáři a neopodstatněným obviněním, o kterém se dočetl v médiích a které se týká jednoho z hráčů. 

“Vzhledem k tomu, že dotyčnému hráči nejspíše nepřidávají nepřesné spekulace, zánětlivá prohlášení nebo veřejný diskurz, nebudeme se k tomuto již dále vyjadřovat.

“Budeme, nicméně, i nadále pokračovat ve snaze soukromě se s hráčem domluvit a najít vhodné řešení, které bude vyhovovat všem stranám.”

Liverpool podepsal Duncana, bratrance legendy Stevena Gerrarda, z Manchesteru City v loni v létě. V prvním týmu na soutěžní úrovni si zatím nezahrál, nicméně zúčastnil se zápasu v předsezóně proti Tranmere 6-0.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..