Budoucnost Deana Hendersona v United se vyjasní již brzy

0

Jednání mezi brankářem a Manchesterem United vstoupily do klíčového bodu a výsledek respektive budoucnost Hendersona by měla být známa v několika málo týdnech. 

Dohoda by z Deana Hendersona udělala jednoho z nejlépe placených brankářů v Evropě. Jednání mezi oběma stranami trvají už několik týdnů, nicméně zatím nedošlo k žádnému finálnímu rozhodnutí.

Ed Woodward se tento týden sejde s majiteli klubu, se kterými projedná nejen rozpočty, ale právě také nabídku pro tohoto 23 letého gólmana.

United jej považuje za budoucnost mezi tyčemi United a chtějí, aby podepsal 5 letou smlouvu.

Trenér Ole Gunnar Solskjaer je velkým Hendersonovým obdivovatelem a dokonce i naznačil, že v příští sezóně by se mohl strhnout boj jeden na jednoho s Davidem De Geou o místo jedničky na Old Traffordu.

Dean Henderson má za sebou úspěšnou sezónu na hostování s Sheffield United, se kterými udržel 13 čistých štítů. V jejich první kampani zpátky v Premier League se tým Chrise Wildera umístil na 9. místě tabulky.

Celou situaci zblízka monitoruje i Chelsea, která chce po Hendersonovi sáhnout v případě, že se s United nedomluví na podmínkách.

V současné smlouvě mu zbývají dva roky, Manchester United ale drží možnost prodloužit jeho působení o dalších 12 měsíců.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.