Dalším odloženým zápasem je Burnley – Fulham

1
Burnley - Fulham
Doba čtení: 2 minut(-y)

Burnley – Fulham se v neděli neodehraje a to kvůli dalšímu rozšíření koronavirové nákazy v klubu ze západního Londýna. 

Jedná se tak už o druhý zápas Fulhamu, který musel být v tomto týdnu odložen. Stejně se tak stalo ve středu a to 4 hodiny před výkopem s Tottenhamem.

BurnleyFulham byl původně naplánován na nedělní odpoledne.

Ve středu Premier League na žádost Fulhamu rozhodla o tom, že se zápas se Spurs odloží a to kvůli ‘významnému nárůstu pozitivních případů Covid-19’. Nedělní zápas je na tom stejně a stává se tak celkově čtvrtým odloženým ligovým utkáním v této sezóně.

“Po dalších nových pozitivních výsledcích z posledních testů na Covid-19 může klub potvrdit, že nedělní zápas v Burnley byl po poradě s Premier League a na doporučení lékařských týmů odložen”, potvrdil Londýnský Fulham.

“Ti, kteří se pozitivně testovali, se nyní na základě pravidel vlády a Premier League izolují.”

“Zdraví našich hráčů, zaměstnanců a jejich rodin má i nadále prvořadý význam a přejeme těm, kteří byli pozitivně testováni, bezpečné a rychlé uzdravení.”

Navzdory několika zprávám v médiích Premier League neprojednala možnost zimní přestávky a to především kvůli rychlému nárůstu případů. Bude se tak snažit naplánovat odložené zápasy Fulhamu co nejdříve.

O tom, zda se zápas s Burnley odehraje, pochybně promluvil před pár dny i trenér Fulhamu Scott Parker. Ten také přiznal, že chápe frustraci manažera Josého Mourinha, který odložení za pět minut 12 popsal jako ‘neprofesionální’.

“Byli jsme v té stejné situaci jako Tottenham. Jen jsme čekali na hotelu a nevěděli, jestli budeme hrát. 

“Byli jsme 20 minut od stadionu, samozřejmě připraveni na zápas. Byl jsem tak v té stejné situaci jako José a chápu jeho frustraci”, dodal Parker.

 

 

Více článků ⚽

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..