Doba čtení: < 1 minuta

Borussii Dortmund se nelíbí komentáře, které z úst vypustil Arsene Wenger o tom, že by hráč P-E Aubameyang do týmu Gunners zapadl. 

Wenger při čtvrteční tiskové konferenci připustil, že výměna Sanchéz-Mkhitaryan je jedinou dohodou, ke které se klub přiblížil. Nicméně francouzský manažer Aubameyangův přestup nevyloučil. Ten si kvůli disciplinárnímu trestu nezahrál poslední zápas stále-ještě-současného týmu proti Wolfsburgu a neodcestoval ani na další utkání, které BVB čeká a to proti Hertha Berlin. Sportovní ředitel Michael Zorc to vysvětlil se slovy: “Pierre trénuje v Dortmundu. Bohužel má v hlavě mnoho jiných myšlenek a není soustředěný tak, jak by měl být. Není to snadná situace pro nikoho.”

Wenger na tiskové konferenci k hráči řekl, že by mu fotbal i život v Arsenalu určitě vyhovoval a zapadl by do něj. To rozčílilo právě Zorca. “Myslíme si, že se nehodí mluvit o hráčích jiných týmů. S Arsenalem nejsme v žádném kontaktu. Podle nás by se měl pan Wenger zabývat výkony svých vlastních hráčů.”

I když sportovní ředitel BVB uvádí, že s Arsenalem v kontaktu nejsou, opak je pravdou. Stále se hovoří o částce €60-65 milionů, s možností putování Oliviera Girouda z Emirates do Bundesligy.

 

 

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..