Doba čtení: < 1 minuta

Manažer Swansea Carlos Carvahal řekl, že manažer Manchesteru Untied José Mourinho se s lidmi kolem sebe rád hádá. 

Dvojice se setká už příští sobotu a to když se Labutě při návštěvě Old Trafforud pokusí získat důležité body v boji o přežití v Premier League.

Carvahal, který se pod Mourinhem v době, kdy působil v Chelsea, učil, přiznal, že s Portugalským manažerem sdílí podobné rysy, nicméně více konfrontační přístup k managementu není jedním z nich.

“Mám Mourinha rád a on to dobře ví. Studoval jsem ho. Strávil jsem týden v Manchesteru United pod vedením Sira Alexe Fergusona a pak jsem týden sledoval Mourinha v Chelsea.

“Snažil jsem se učit od nejlepších. Je velmi sebevědomý stejně jako já. To k této práci potřebujete. Ale je rozdílné povahy. Má rád konfrontace. Rád se s lidmi hádá. A je v tom velmi dobrý.

“Já jsem jiný. Raději se od hádek držím dál. Mám rád vítězství, ale když se se mnou někdo snaží hádat, nakonec se přou jen sami se sebou.

“Pokud mě jednoho dne klub vyhodí, už další ráno mi jich bude líto, protože přijdou o dobrého manažera. Má znalost jak v teorii tak praxi je silná. Mám zkušenosti a jsem připraven pro všechno.”

Swansea dělí od sestupových míst 3 body a do konce sezóny jim zbývá 8 zápasů, zatímco United sedí na 2. místě, 16 bodů za lídry ze City a 9 bodů před 5. Chelsea.

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..