Frank Lampard řekl, že je otevřen podpisu nových hráčů a to i krátkodobě a nevyloučil přitom ani příchod Edinsona Cavaniho. 

Ten je s odchodem z Parcu des Princes spojován už posledních několik měsíců a nejvíce je jeho jméno skloňováno s přestupem do americké MLS. Útočníkův kontrakt v PSG vyprší na konci této sezóny, nicméně změnit působení chce ještě v lednu.

Chelsea se podařilo snížit zákaz registrace nových hráčů na polovinu, což si odpykali během letního přestupového okna, tudíž se od nich v tomto očekává na trhu nějaká aktivita.

Frank Lampard má k dispozici nemalý rozpočet a netají se tím, že by rád posílil přední linii prvního týmu. A trenér Blues si je dobře vědom, že pokud si chtějí zajistit kvalifikaci do Ligy mistrů, musí posílit. „Leden je celkem náročný, takže se mimo jiné díváme i na krátkodobé dohody. 

„Cavani je skvělý hráč – hrál jsem proti němu a vždy obdivoval jeho mentalitu a přistup. Jeho počet gólů mluví za vše. Nejsem si ale zcela vědom jeho současné situace, takže uvidíme. 

„Je to zkušený hráč, ale venku jich je tolik! Jsme mladí, takže příchod někoho zkušeného je něco, čemu se nebráním.“

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..