Doba čtení: < 1 minuta

Manažer Chelsea Antonio Conte se tuto sezónu snaží jít naplno do Ligy Mistrů a bude ji upřednostňovat před obhajobou titulu Premier League, tvrdí bývalý obránce Modrých Mario Melchiot. 

Pár hodin poté, co Diego Costa dokončil svůj přestup do Atlética Madrid, se Chelsea postavila jednomu z nejsilnějších evropských týmů. Atlético pod režimem Diega Simeoneho v Lize Mistrů zažilo pouze jednu jedinou domácí prohru do té doby, než je přijela navštívit strana Conteho. Hlavička Alvara Moraty a střela Michy Batshuayiho v nastaveném čase přidělila Chelsea vítězství a tři body.

Melchiot byl ohromen silnou a odvážnou taktikou Conteho. “Rozhodně bych je pro Ligu Mistrů vybral. Je to největší trofej vůbec a oni po ní dravě jdou” řekl pro Alan Bazil Sports Breakfast.

“Nechápejte mě špatně, chtějí obhájit titul Premier League, ale kdyby si mohli vybrat mezi těmito dvěma trofejemi, jsem si jistý, že by brali tu evropskou. Premier League už ovládli a vždycky se chcete posunout na další úroveň. Ta další úroveň je Liga Mistrů. Jsem 100% přesvědčen, že Conte tuto trofej chce.

“Výkon proti Atléticu mě překvapil. Conte, s jeho minulostí v Itálii, nehrál konzervativně tak, jak byste ve venkovním zápase čekali. Jak čas ubíhal, mohli jste vidět jeho vášeň, když tým minul pár šancí, třískal do země, jelikož si zoufale chtěl odvést body. Byl jsem tím opravdu ohromen.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..