Doba čtení: < 1 minuta

N’Golo Kante trvá na tom, že nemá v plánu Chelsea opustit i napříč spekulacemi spojující jeho jméno s potencionálním letním přestupem do Paris Saint-Germain. 

Francouzský reprezentant se k Chelsea připojil v červenci 2016 za £32 milionů z Leicesteru a v loňské sezóně odehrál jednu z klíčových rolí na cestě k titulu Premier League.

Chelsea se nepodařilo podobný úspěch z minulé kampaně zopakovat v té letošní a prozatím sedí na 5. místě tabulky, 5 bodů za čtvrtým Tottenhamem, přičemž do konce sezóny zbývá odehrát 8 zápasů.

Zprávy po celé Evropě v posledních týdnech uvádějí, že se stal Kante cílovým hráčem PSG a před příští sezónou jej chtějí přivést na Parc des Princes. Do karet jim hraje i jistota Ligy Mistrů v příští kampani. Ale Kante řekl v rozhovoru pro London Evening Standard řekl: “Jsem tady doma. Je to můj klub a jsem hráčem Chelsea.

“Jedná se o mou druhou sezónu tady a je to skvělé. Mou první sezónu jsme mohli oslavovat výhru titulu Premier League, druhou sezónu tady jsem si zase mohl zahrát v Lize Mistrů a znovu se umístíme v top 4.

“Budeme bojovat do poslední minuty, protože vyhlížíme Ligu Mistrů i pro příští sezónu.

“Navíc ještě hrajeme o FA Cup – což je dobrá pohárová soutěž. Minulou sezónu nám to ve finále uniklo, takže máme o to větší motivaci ji získat nyní.”

Kantemu zbývají ve smlouvě na Stamford Bridge jetě 3 roky.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..