Doba čtení: < 1 minuta

Šíření koronaviru kromě odložených zápasů způsobilo i uzavření akademie Chelsea. 

Chelsea byla donucena uzavřít svou akademii a nařídila hráčům a trenérům, aby zůstali týden doma. V klubu se totiž potvrdilo 20 pozitivních případů na Covid.

První tým Franka Lamparda a ženský tým Emmy Hayes nejsou nijak ovlivněny, jelikož na Cobhamu je nařízeno přísné rozdělení všech družstev.

Premier League tak nyní nejspíše bude muset pozměnit rozvrh, jelikož o víkendu se měly odehrát dva zápasy – rezervní tým měl naplánováno klání s West Hamem, tým do 18 let s Brightonem.

Chelsea tak bude celou situaci nadále intenzivně monitorovat. Pozitivně testovaní se v souladu s vládními nařízeními izolují doma.

Londýnský klub trvá na pravidelném a rozšířeném testování všech hráčů do 23 let a ještě intenzivněji se testuje v akademii.

Ve Spojeném království se nedávno objevil nový typ Covid-19, který je daleko více nakažlivý a podle odhadů tuto nemoc přenáší jeden ze 30 Londýňanů.

Hráči akademie měli během svátků 2 týdny volna kvůli nedostatku zápasů a několik z nich bylo pro to povoláno i do prvního týmu Blues. Ani jeden z nich však není nakažený.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..