Doba čtení: < 1 minuta

Chelsea má obavy, že Pedro nepodepíše krátkodobou smlouvu k dohrání této sezóny, která se kvůli koronavirové krizi prodlouží. 

Očekávalo se, že 32 letý křídelník v Londýnském klubu zůstane i pro zbývajících 9 zápasů, které zbývají v této sezóně Premier League dohrát, The Sun ale uvádí, že Pedro s podpisem prodloužení váhá a to z důvodů solidarity ke svému spoluhráči Willianovi.

Španělova smlouva na Stamford Bridge vyprší už k poslednímu červnu.

Zdroj z klubu pro anglické médium odhalil: “Pedro je připraven sezónu dohrát. Je si vědom toho, že na konci sezóny téměř jistě Chelsea opustí. 

willian

“Chce pro klub udělat tu správnou věc, ale taky nechce být první hráč, který prodloužení podepíše a chce si počkat na své spoluhráče.

“Willianova situace se od té jeho liší. Brazilec chce v klubu zůstat. Pedro ale i proto nechce být první, který prodloužení podepíše.”

Španěl se k Blues připojil v roce 2015 z Barcelony. V této sezóně si zahrál v 18 utkáních, přičemž skóroval 2 góly a přidal 3 asistence.

V současné době se intenzivně spekuluje o jeho přestupu do italského AS Římu. Tam by dostal ve Fonsecově formaci 4-2-3-1 důležitou roli, jelikož Diego Perotti, Cengiz Ünder a Justin Kluivert jsou spojováni s odchodem.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..