Chelsea se zajímá o podpis Declana Rice z West Ham United. 

Blues chtějí posílit defenzivní zálohu a není tajemstvím, že jsou dlouhodobými obdivovateli tohoto anglického reprezentanta, který v klubu strávil několik let s mládežnickým týmem předtím, než podepsal s Hammers.

21 letý Rice je blízkým přítelem záložníka Chelsea Mason Mountem, kterého potkal právě v akademii Chelsea a se kterým působí i na poli národním.

Declan Rice je jedním z nejvíce konzistentních hráčů West Hamu a před pozastavením této sezóny si zahrál v 29 ligových zápasech, přičemž přidal 2 asistence.

Ve stávající smlouvě na Londýnském stadionu mu zbývají ještě 4 roky, tudíž levně jeho podpis Chelsea nezíská.

Frank Lampard se v lednovém přestupovém oknu po mladém defenzivním záložníkovi sháněl a byl jedním z několika zájemců o podpis Boubakary Soumaré, který se ale nakonec rozhodl zůstat v Lille.

Zatím ale stále není jasné, jestli se letní přestupové okno otevře podle plánu (18.6.).

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

2 komentáře

  1. Za sebe musím říct, že Declan Rice se mi hodně líbí, není to hráč jako Ndidi, který jde do každého souboje, Rice je hodně taktický hráč a jde hlavně do soubojů, kde je to potřeba a nebo kde ví, že ten souboj vyhraje. Fandím Arsenalu, takže nejsem nějaký expert na Chelsea, ale mají Kantého, sice je letos hodně zraněný ale stále si myslím, že je to nejlepší DM na světě, potom letos výborný Kovačič a Jorginho. Myslím si, že Chelsea potřebuje spíš brankáře, někoho na LB za Azpilicuetu a hrotového hráče. Ale samozřejmě, mají dost peněz, protože měli BAN.

    • Ano, souhlas. Nemyslím si, že se jedná o prioritu číslo 1, to rozhodně ne, ale je možné, že nějaké nabídky pro něj podají. No uvidíme, jak to vůbec bude s letním přestupovým oknem…

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.