Doba čtení: < 1 minuta

Zdá se, že Chelsea prozatím zůstane u manažera Antonia Conteho a nekontaktovala žádné potenciální náhradníky, uvádí zdroje Sky Sports. 

Zatímco manažerova budoucnost na Stamford Bridge po loňském létě vypadá ponuře, majitel Chelsea Roman Abramovič je proti tomu, aby se do klubu přivedla krátkodobá náhrada před velmi rušnými několika týdny plných zápasů, včetně otestování oběma Manchesterskými kluby a dvojnásobnou dávkou Ligy Mistrů proti Barceloně. 

Je zřejmé, že Conte dostane prostor na to, aby Chelsea z ponurých výkonů dostal, které je stály drtivé vítězství proti Bournemouthu i Watfordu. 

Nicméně vztahy mezi Contem a radou Chelsea zůstávají stále napjaté. 

V médiích se objevují informace o tom, že Modří kontaktovali Carla Ancelottiho a Luise Enriqua, které však podle zmíněného zdroje pravdivé nejsou. 

Conte se domnívá, že jeho tým nemá dostatek prostředků k tomu, aby mohl dělat velké změny ve startovní XI a svému týmu dal před pondělním utkáním proti West Bromu 3 dny volna.

Po pondělním zápase proti Watfordu (4-1) Italský manažer řekl: “Nebojím se. Snažil jsem se všechny varovat před obtížností naší situace a mohli jste vidět, že náš výkon byl velmi slabý. 

“Asi jsem udělal chybu už ve startovní XI, kterou jsem pro zápas jmenoval, protože už od začátku utkání to byl slabý výkon, ale o svou práci se nebojím. Dělám, co můžu a dělám svou práci.”

 

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..