Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Barcelony Ronald Koeman potvrdil, že brankář Neto požádal klub o odchod. 

31-letý gólman na Camp Nou přistál v roce 2019 z Valencie, v Barce ale slouží jako druhé housle jedničce Marc Ter Stegenovi. O tom jasně vypovídá i počet odehraných zápasů. Od svého přestupu totiž odchytal jen 14 utkání, včetně 9 v této sezóně.

Tento týden se objevily zprávy o tom, že Brazilec by proto svůj stávající klub rád opustil a je spojován s přestupem do Arsenalu.

Gólman dokonce požádal Katalánský celek o odchod, ti mu ale nevyhoví. Důvodem toho je dle jejich slov fakt, že je pro ně až moc důležitou součástí týmu.

Ronald Koeman k situaci svého hráče v sobotu řekl: “Je pravdou, že jeho zástupci požádali klub o odchod, my ale řekli ne. Je totiž pro nás příliš důležitý brnakář a chceme si zajistit, že máme pojištěnou každou pozici.”

Barcelona se snaží získat podpis obránce Manchesteru City Erica Garcíi, k jehož zajištění se podle některých zpráv přiblížili v posledních dnech. Nicméně Blaugrana si na něj přeci jen nejspíše počkají až do léta, kdy bude k dispozici zdarma.

Koeman vyvrátil zprávy o tom, že ho toto rozhodnutí klubu rozčílilo, když přiznal, že si jej nyní nemohou dovolit. “Četl jsem že jsem nešťastný. Jsem fajn, jsem spokojený. Jsem si dobře vědom celé situace a limitací klubu. Pokud to není možné, není to možné. Budeme pokračovat s tím, co máme.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..