Doba čtení: < 1 minuta

Jednání mezi Manchesterem City a Neapolí týkající se podpisu středního obránce Kalidou Koulibalyho jsou zapeklitá, jelikož Manchesterský celek odmítá s Italy přímo komunikovat kvůli křivdám z minulosti. 

Majitel Neapole Aurelio de Laurentiis řekl, že zkolabovaná dohoda z roku 2018, kdy se City pokusili podepsat defenzivního záložníka a současného hráče Chelsea Jorginha, v současné chvíli narušuje jakoukoliv potenciální dohodu pro Koulibalyho.

Před 2 lety se Jorginho přiblížil k přestupu na Etihad stadion, Neapol ale z dohody na poslední chvíli vycouvala a rozhodla se, že svého hráče raději prodá Chelsea.

Koulibaly je s týmem Pepa Guardioly spojován celé léto. City v loňské sezóně inkasovali mnoho gólů a navíc ani nepodepsali náhradu Vincenta Kompanyho, který z klubu v loni v létě odešel.

Ke spekulacím o spojení svého hráče s přestupem do Premier League De Laurentiis řekl: “Odpověděl jsem na to skrze SMS, protože mě kontaktovaly jedny anglické noviny s otázkou ‘Co se děje s Koulibalym a Manchesterem City?’

“Odvětil jsem, že Manchester City tvrdí, že s námi nemůže přímo komunikovat kvůli problému s Jorginhem. 

“Jak potom můžeme postoupit dále v tak vážném vyjednávání o přestupu hráče?”

I když si City již zajistili podpis Nathana Akého z Bournemouthu, rozhodně by potřebovali více defenzivních posil. Navíc talentovaný mladík Eric García je spojován s návratem do Barcelony.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..