Doba čtení: < 1 minuta

Expert na španělský fotbal Semra Hunter tvrdí, že Manchester City ukončili zájem o Lionela Messiho. 

Ještě letos v létě byli Manchester City největšími favority na zisk podpisu tohoto argentinského forwarda, který se dostal do veřejného sporu se svým klubem. Vše vyvrcholilo tím, když 33 letý hráč řekl, že chce Camp Nou opustit.

Messiho stávající kontrakt vyprší už na konci této sezóny, což znamená, že od ledna bude moci začít vyjednávat s ostatními kluby a obnovení spolupráce se svým bývalým trenérem Pepem Guardiolou se nabízela jako nejpravděpodbější varianta.

Nicméně podle Huntera se Cityzens o šetinásobného držitele Zlatého míče již nezajímají. Důvodem je především jeho věk (33 let) a vysoké mzdové požadavky. Ročně si totiž přijde 100 milionů eur.

“Mám tuto informaci od někoho, kdo je této situaci blízko a Manchester City nemá v plánu Lionela Messiho podepsat. Je to na základě informací, které k dnešnímu dni mám. Dveře jsou zavřené”, řekl pro Sky Sports News.

“Mají k tomu své důvody. Hlavně dva: věk a finance. 

“Vstupuje do finální fáze své kariéry a stárne. Přivedli by tak do klubu Messiho, který není ten stejný jako před 17-lety v Barceloně. I on sám řekl, že se pomalu blíží ke konci. A to jde ruku v ruce s financemi. Protože i kdyby se k nim připojil zdarma, ročně si vydělává 100 milionů eur. To by byla obrovská finanční zátěž pro jakýkoliv klub. Především pak nyní uprostřed pandemie.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..