Cityzens si proti Chelsea musí poradit bez 5 hráčů

0
Doba čtení: < 1 minuta

Pep Guardiola potvrdil, že jeho týmu bude pro nedělní zápas Premier League s Chelsea chybět 5 hráčů. Důvod je jasný: nákaza Covid-19. 

V pondělí si měli Cityzens zahrát na Goodison Parku proti domácímu Evertonu, ale kvůli rozšíření nákazy koronaviru v prvním týmu City byl zápasu odložen. A to jen několik málo hodin před výkopem.

Na Štědrý den City potvrdili pozitivní případy u obránce Kyle Walkera a Gabriela Jesuse a i přesto, že žádné nové pozitivní výsledky vedly k tomu, že se první tým mohl vrátit zpátky do tréninku, Guardiolovi budou pro Chelsea chybět ještě další hráči.

Na otázku, kolik z nich nemá k dispozici, španělský kouč řekl: “Nyní je jich 5. Pět hráčů se po dobu deseti dní izoluje. Během prvního kola se objevili 2 pozitivní výsledky, během druhého pak další tři.”

Kromě pěti hráčů se nakazili ještě další dva zaměstnanci klubu, což znamená, že celkový počet pozitivních případů na Etihad stadionu se vyšplhal na 7.

Guardiola také dodal, že klub prozatím není v pozici, kdy by mohl zveřejnit identitu zbylých třech hráčů. “Myslím si, že nám to Premier League nedovolí. Musíme také respektovat soukromí hráčů. Uvidíte výběr pro neděli, ve kterém budou chybět tři důležití hráči, takže uvidíte sami. Já vám to ale říct nemohu.”

Jak už jsme uvedli v Rychlých zprávách, brankář Ederson sám potvrdil, že je v izolaci.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..