Doba čtení: < 1 minuta

Tottenham zahájili jednání o nové smlouvě se svou hvězdou Heung-Min Sonem už v říjnu, kdy mu nabídli nové, vylepšené podmínky jeho působení na severu Londýna. 

A i přesto, že od té doby jednání utichlo, trenér Spurs José Mourinho je přesvědčen, že Jihokorejec svou budoucnost Kohoutům upíše a za odměnu si týdně přijde na 200,000 liber.

Portugalský boss si svého svěřence vychvaluje do nebe a dokonce o něm nedávno řekl, že se stal ‘součástí nábytku’ Spurs. Vše však nasvědčuje tomu, že obě strany by ve spolupráci rády pokračovaly.

Situaci ale zkomplikoval kdo jiný než koronavirus. Tottenham tak musel jednání pozastavit a počkat na vývoj klubové finanční situace. To stejné platí i pro Sonova kolegu a hvězdu Kohoutů Harryho Kanea.

Na jakékoliv informace čekají především fanoušci klubu, kteří chtějí za každou cenu vidět tuto plodnou dvojici zůstat na Tottenham Hotspur stadionu dlouhodobě. I navzdory této nejisté situaci je ale José Mourinho přesvědčen, že Son svou smlouvu prodlouží a zůstane déle, než do roku 2023.

Po 13.vstřeleném gólů Heung-Min Sona Portugalec řekl: “Son není problém, má ještě smlouvu na pár dalších let, pokud se nemýlím, tak tři. Věřím, musí si jen počkat na tu správnou chvíli. 

“Nejspíše kvůli nynější světové situaci, koronavirové situaci, si nemyslím, že je ten správný moment pro hráče a klub jednat o těchto věcech. Mnoho lidí přichází o práci a trápí je další problémy. 

“Věřím ale, že až slunce zase znovu vysvitne, klub a Sonny dojdou snadno k úspěšnému závěru.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..