coutinho
Doba čtení: < 1 minuta

Philippe Coutinho se v loni v létě přiblížil k přestupu do Tottenhamu, nicméně dohodu, na kterou si všechny strany již ‘plácly’, překazil předseda klubu Daniel Levy. 

27 letý hráč přestoupil v lednu 2018 z Liverpoolu do Barcelony, nicméně výkony z Anfieldu se mu na Camp Nou napodobit nepodařily.

Brazilský reprezentant se tak chtěl vrátit zpátky do Anglie, kde se o něj vážně zajímal Tottenham. V té době se snažili získat podpis Giovanni Lo Celsa, což se ale nedařilo, stejně tak jako nebyl Daniel Levy úspěšný při vyjednávání přiměřené ceny pro Bruna Fernandese, který tehdy hrával v barvách Sportingu.

daniel levy

Daniel Levy je svými přestupovými taktikami proslulý a právě on stál za tím, že dohoda, na které se domluvily všechny strany, ztroskotala a to kvůli financím. Předseda Spurs totiž za Coutinha odmítl na poslední chvíli zaplatit danou částku a chtěl se pokusit vyjednat cenu lepší.

To Philippa Coutinha pobouřilo a z celé dohody tak sešlo. Proto podle Sport vyloučil jakýkoliv potenciální přestup na sever Londýna, ke kterému by mohlo v budoucno dojít.

V současné chvíli je Brazilec na hostování v Bayernu Mnichov, nicméně neočekává se, že Bavorští giganti využijí šance jej podepsat permanentně.

Coutinho si za tým se sídlem v Allianz aréně připsal 32 zápasů, 9 gólů a 8 asistencí.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..