Další zápas Villy je odvolán, tentokrát s Evertonem

0
Doba čtení: < 1 minuta

Nedělní ligový zápas Aston Villy s Evertonem byl kvůli stále se pokračující nákaze Covidu ve Ville odvolán. 

Aston Villa podala Premier League žádost o odložení zápasu s tím, že “významný” počet hráčů prvního týmu a zaměstnanců je v izolaci. Minulý týden kvůli nákaze dokonce museli i uzavřít své tréninkové centrum Bodymoor Heath.

Zápas Villy s Tottenhamem, který se měl odehrát ve středu, byl také odvolán a Kohouti si namísto toho zahráli svůj odložený zápas s Fulhamem. Ten skončil remízou 1-1.

Villa byla minulý víkend schopna odehrát zápas FA Cupu s Liverpoolem, ale tým sestavila především s hráčů akademie a týmu do 23 let.

Oficiální prohlášení klubu k odvolání utkání s Toffees zní následovně: “Klub by rád vyjádřil svou nesmírnou vděčnost lékařským odborníkům, kteří nám pomohli dostat pod kontrolu významné ohnisko Covid-19, stejně jako představenstvu Premier League a našim kolegům za pochopení během tohoto období.

“Očekáváme, že zdraví členové týmu a zaměstnanci, kteří se budou moci bezpečně vrátit do tréninku, tak udělají v neděli, kdy budou dodrženy izolační protokoly.

“Klub všem přeje brzké uzdravení.”

Příští zápas týmu Deana Smitha je naplánován na středu 20. ledna, kdy by měli odcestovat na Etihad stadion a postavit se domácímu Manchesteru City.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..