Doba čtení: < 1 minuta

Útočník Southamptonu Danny Ings dnes podstoupí vyšetření svého zranění kolene, které si přivodil ve vyhraném zápase s Aston Villou 4-3.

28-letý se dostal do kolize se záložníkem Villanů Trézéguetem a poté nešikovně přistál na koleno, což jej donutilo utkání opustit 5 minut před koncem hry.

Ings si ale ještě před tímto zraněním zajistil 5. gól této sezóny a dopomhl Saints k vedení 4-0. A i přesto, že poté na Villa Parku pustili 3 góly, důležité body si zajistili a posunuli se na 4. místo tabulky.

Pro trenéra Ralpha Hasenhuttla se ale jedná o velkou obavu a to kvůli záznamu zranění Ingse. V minulosti totiž utrpěl vážné poranění předního zkříženého vazu v koleni hned dvakrát.

“Danny si zranil koleno, ale doufáme, že to nebude nic vážného. Zatím to tak nevypadá”, řekl trenér Southamptonu po zápase.

“S kolenem je to vždycky nebezpečné. Danny začal okamžitě křičet ‘moje koleno, moje koleno’. Zítra podstoupí vyšetření a poté uvidíme.”

Southampton ale utrpěl i další ztráty. Ryan Bertrand si zranil hamstring a během poločasu musel být vystřídán i Jan Bednarek, který se podle Hasenhuttlových slov “necítil dobře”.

Svaté čeká další ligový zápas už v pátek proti Newcastle United a první utkání po reprezentační přestávce je setkání s Wolves na Molineux stadionu.