Doba čtení: 2 minut(-y)

Agent Davida Alaby Pini Zahavi podle některých zpráv plánuje zahájit s Chelsea jednání o přestupu svého klienta na Stamford Bridge.

Rakušan prošel akademií Bayernu Mnichov a za klub k dnešnímu dni odehrál neuvěřitelných 398 zápasů. Nicméně jeho současná smlouva v Allianz areně vyprší už v létě 2021 a prozatím se s klubem nedomluvil na jejím prodloužení.

28-letý hráč totiž požaduje mzdu ve výši 280,000 liber týdně a Mnichovský celek není ochoten na tento požadavek přistoupit. Proto to vypadá tak, že Alaba v létě Allianz arenu opustí a už nyní se spekuluje o tom, co bude jeho další destinací.

Německý BILD má jasno: David Alaba přestoupí do Chelsea. Ti píší, že jednání jsou ale v opravdových začátcích, Blues navíc budou muset čelit další konkurenci o jeho podpis. A tou mají být francouzští mistři Ligue 1 PSG.

David Alaba byl součástí týmu, který na konci minulé sezóny Ligy mistrů porazil Pařížský celek ve finále soutěže, kterou tak vyhrál. S Alabou jsou ale spojováni i Juventus a Real Madrid.

Španělská Marca tvrdí, že Madriský klub by raději upřednostnil příchod zkušeného hráče, kterého navíc mohou v létě 2021 získat zdarma.

V italském Tuttosport zase upozorňují na to, že jeho univerzálnost zaujala trenéra Staré dámy Andreu Pirla.

Původně byl Alaba jedním z nejlepších levých beků v Evropě, v posledních dvou sezónách se z něj ale stal schopný stoper. Během svého času v Bayernu ale hrával i v záloze.

Jak by se líbil David Alaba v barvách Chelsea Vám?
David Alaba ➡️ Chelsea?

 

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..