Bývalý brankář Premier League Mark Schwarzer si myslí, že David De Gea si musí dávat pozor na to, aby nepřišel o velkou nabídku ze svého stávajícího klubu. 

Mark Schwarzer varoval Davida De Geu se slovy, že Manchester United by se také mohl porozhlédnout po novém brankáři a nechat jej odejít v případě, že se rozhodne, že jeho hodnota je nižší než to, o co si žádá.

Spekulace okolo Davida De Gey a podpisu nové smlouvy na Old Traffordu kolují v tisku už řadu měsíců. Španělský gólman byl při nejedné příležitosti spojován i s PSG, Realem Madrid nebo Juventusem.

Bývalý brankář Atlética Madrid se v posledních 12ti měsících dopustil řady hrubých chyb a to včetně domácí porážky 2-1 proti Crystalu Palace.

Na tuto situaci tak reagoval i bývalý brankář Chelsea Mark Schwarzer, který si myslí, že De Geovy výkony v posledních měsících upadly a je dle něj možné, že se United rozhodne, že je na čase jej nechat odejít.

“Časem musí dojít k nějakému rozhodnutí o tom, zda je jeho hodnota stejná jako to, o co si žádá” řekl Schwarzer pro Goal. “Existuje okolo jeho jména mnoho spekulací a je tady i možnost, že nakonec z Old Traffordu odejde. 

“Bývalé výkony vám pomohou jen do určitého bodu. Když se ale podíváte na jeho výkony v posledních 6 měsících, jeho průměr se ani nepřiblížil k tomu, kde byl v minulosti. 

“Když se na to zaměříte pozorněji, zjistíte, že mnoho gólů do brány Man Utd padlo právě kvůli chybám De Gey. A je jich pravděpodobně více, než za posledních 6-7 let. Konzistence je slovo, které bych s ním ve spojení v posledním čase vůbec nepoužil.”

Kdybyste byli Man Utd, udělali byste vše pro to udržet si De Geu?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.