Moyesova cesta na Londýnském stadioně je u konce a to stejně tak i pro jeho asistenty Alana Irvina, Stuart Pearceho a Billy McKinlayho. 

Moyes do West Hamu přišel v listopadu loňského roku, kde nahradil Salvena Biliče a dovedl Hammers k 13. místu tabulky Premier League.

V oficiálním prohlášení klubu David Sullivan řekl: “Rád bych poděkoval Davidovi a jeho týmu za dosažení našeho cíle pro tuto sezónu Premier League.

“Během svého působení nám dokazoval svou důvěru a upřímnost a bylo potešením s ním spolupracovat. On, Alan, Stuart a Billy přijali výzvu a otočili naši nelehkou situaci dobrým směrem. Za svou práci tady si zaslouží velký respekt a s naším díky opouštějí klub.

“Když k nám David se svým týmem přijel, bylo přáním obou stran soustředit se na zbylých 6 měsíců a na konci kampaně vyřešit další budoucnost. Po analýze celé sezóny cítíme, že je správný čas se posunout jiným směrem.

“Už jsme začali proces hledání nového manažera, který by klub posunul zase o krok dále. Nového lídra bychom našim fanouškům představili během 10 dní.”

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.