Deadline číslo 2: Vše, co potřebujete vědět

1
ismaila sarr
Doba čtení: < 1 minuta

Premier League a EFL mají ještě stále šanci před uzavřením druhého přestupového okna posílit své týmy. A tady Vám přinášíme přehled všeho, co potřebujete o deadline dni číslo 2 vědět. 

 

Jak toto přestupové okno vlastně funguje?

FIFA povoluje délku letního přestupového okna až 12 týdnů, Premier League tak může dělat v rámci Anglie obchody ještě 11 dní po uzavření okna mezinárodního. To se stalo 5. října.

Kluby tak mohou prodat i nakoupit ať už v rámci hostování či permanentních přestupů, nicméně týmy Premier League mezi sebou obchodovat nemohou.

Všechny kluby z EFL, tedy 4 nižších divizí pod Premier League, mohou do Deadlineu č.2  uzavírat obchody s jakýmkoliv anglickým týmem.

 

Kdy se uzavírá?

Anglické přestupové okno se zavírá 16. října, tedy tento pátek v 18:00 středoevropského času.

 

K jakým přestupům by ještě mohlo dojít?

Média spekulují hned o několika potenciálních přestupech z Championship do Premier League a naopak.

Tottenham jedná s obráncem Swansea Joe Rodonem, Manchester United je pak spojován s křídelníkem Watfordu Ismailou Sarrem.

Jak už jsme Vás informovali tady, West Ham United se domluvil na podmínkách přestupu Saida Benrahmy a zároveň stále jednají o podpisu Joshe Kinga z Bournemouthu. Spoustu zájemců má ale i jeho spoluhráč David Brooks. Média jej spojují s Manchesterem United, Liverpoolem, Leicesterem, Tottenhamem a Evertonem.

Bielsův Leeds by rádi podepsali Todda Cantwella z Norwiche.

Naopak do Championship by mohl zavítat obránce Arsenalu William Saliba, který se na deadline číslo 1 přiblížil k hostování ve svém bývalém klubu St. Etienne. Nakonec se ale z časových důvodů nestihly zpracovat dokumenty a Saliba tak zůstal na Emirates stadionu.

West Brom by se mohl dočasně rozloučit s Charlie Austinem, který má namířeno do Derby.

 

🏠 Domů

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..