Hvězda Blues Eden Hazard přiznal, že si není jistý, zda má v Chelsea obnovit smlouvu anebo přestoupit do Realu Madrid. 

Belgičan odhalil, že je připraven začít projednávat podmínky obnovení své smlouvy na Stamford Brodge s majitelem klubu Romanem Abramovichem, zároveň ale přiznal ambice splnit si svůj sen a a zahrát si v barvách Madridského celku.

Hazard na konci sezóny vstoupí do finálního roku své smlouvy v Chelsea, ale je přesvědčený, že se nechce vydat tou samou cestou jako jeho krajan brankář Thibaut Courtois ve snaze vynutit si přestup do Realu. “Tak to nechci” řekl po sobotní výhře 3-0 nad Southamptonem.

“Chci, aby to bylo dobré nejen pro mě, ale také pro klub, protože ten mi dal všechno. 

“Nechci říct ‘ano, podepíšu novou smlouvu’ a nakonec se tak nestane. Takže uvidíme. Někdy se ráno vzbudím a první mou myšlenkou je, že chce odejít. 

“Někdy zase naopak. Je to velmi těžké rozhodnutí. Jedná se o mou budoucnost. V lednu mi bude 28.”

Hazard o svém přestupu do Realu Madrid promluvil po Mistrovství světa a stále věří, že mu v jeho kariéře zbývá jeden velký transfer. “To je důvod, proč jsem o tom po MS mluvil. Dále jsem dodal, že je nejspíše čas na změnu, jelikož jsem odehrál dobrý turnaj.

“Nyní hraju skvělý fotbal. Real Madrid je nejlepším klubem na světě a hrát tam je mým snem již od dětství. Uvidíme. Nechci o tomhle mluvit každý den. Na to nemám čas, ale brzy si o mé budoucnosti promluvíme, tomu věřím.”

Zůstane Hazard v Chelsea nebo nakonec odejde?

🏠 pro více zpráv z Premier League

Přidejte si stránku k Oblíbeným 

Komentáře

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.