Doba čtení: < 1 minuta

Belgie si v pondělí večer přivodila další starost krátce před začátkem Mistrovství světa a to když musela hvězda Chelsea a kapitán týmu Eden Hazard opustit kvůli zranění hřiště.

To byla jediná vada na kráse jinak zničující vlny v podobě Belgie, která si s Kostarikou bez problému poradila výsledkem 4-1.

Hazard se musel v 70. minutě odbelhat ze hřiště rovnou do tunelu a to jen pár minut po tvrdé ráně na jeho stehno.

Kapitán týmu při svém odchodu nepotřeboval žádnou asistenci a pro manažera Roberta Martineze, který už bojuje s návratem Vincenta Kompanyho, je to jen další vráska na čele.

Bryan Ruiz sice dostal Kostariku do vedení, ale následné 2 góly Romela Lukaky a Michyho Batshuayiho spolu s Dries Mertensem, který si každý připsali po 1 proměněné střele, už neměli šanci Kostaričani dohnat.

Martinez po zápase řekl, že Hazardovo zranění není něco, čeho bychom se měli obávat, ale vidět odcházet kapitána svého týmu, který je navíc ve fantastické formě jen týden před zahajovacím zápasem na MS, pro něj nebylo nic příjemného. “Eden je v pořádku. Odehrál dnes skvělý zápas. Trochu jsme mu pozměnili roli a myslím si, že byl naprosto brilatní. Na konci odešel jen proto, že měl trochu mrtvou nohu, ale nic, čeho bychom se měli obávat”.