Trenér Arsenalu Unai Emery trvá na tom, že Londýnský klub se na přestupovém trhu zaměřuje na ‘opravdu velké a drahé’ podpisy. 

Arsenal zatím podepsal pouze jedinou posilu s to 18ti letého Gabriela Martinelliho, nicméně se soustředí na další 3 nebo čtyři hráče, kteří se mohou připojit rovnou k prvnímu týmu. To alespoň říká Emery.

Kanonýři se museli během posledních několika dní smířit s dvěma odmítnutými nabídkami a to u Wilfrieda Zahy z Crystalu Palace a Kieran Tierneyho z Celticu. Naopak mají být v pokročilém jednání s obráncem St Etinenne Williamem Salibou a záložníkem Realu Madrid Dani Ceballosem.

“Našim cílem je dosáhnout 3 nebo čtyřech nových posil, které opravdu vylepší náš současný tým.

“Jsme ve výběru nároční a jednáme i o možnosti přivést velké hráče, velmi drahé. 

“Prvním jménem na našem seznamu je priorita a pokud nám to nevyjde, budeme postupovat k druhému atd. Ale myslím si, že každý z nich nám kvalitu vylepší.”

Ředitel klubu a syn majitele Josh Kroenke v pondělí reagoval na otevřený dopis fanoušků, který kritizoval přestupovou politiku jeho majitele, se slovy, že se mohou těšit na nové potenciální podpisy, jelikož klub si v tomto přestupovém oknu zvolil ‘agresivní strategii’.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

3 komentáře

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.